Sekce Autochemie obsahuje speciální přípravky pro ošetření jednotlivých částí auto techniky.

 

Proto je rozdělena podle použití .

 

 

Náš sortiment kvalitních přípravků z USA Vám pomůže při kompletní péči o Váš dopravní prostředek. Naleznete zde vše potřebné pro údržbu a drobné opravy, zejména autochemii jako například: Přísady do pohonných hmot (aditiva), chladící soustavy a motoru od Gold Eagle, tmely a lepidla značky Versachem, speciální maziva a čističe v aerosolu od BTS, auto-moto kosmetiku na ošetření karoserie a čištění interiéru Formula 1, funkční náplně do autoklimatizace z produkce Interdynamics a speciální pasty - nejen na čištění rukou - Goop.

Značka GOLD EAGLE představuje širokou řadu výrobků na zlepšení funkce, čištění, údržbu a rychlou trvalou či nouzovou opravu různých, především vnitřních agregátů motorových vozidel.
 
Výrobky VERSACHEM vynikají v segmentu epoxy lepidel, speciálních bandáží, těsnění a tmelů. Nacházejí široké uplatnění v domácnostech, autoservisech, autodílnách firem I garážích domácích kutilů.
 
Autokosmetika FORMULA 1 je správnou volbou při hledání přípravků na ošetření karoserie a interiéru automobilu. Díky kompletní šíři a příznivé cenové hladině může tato řada směle konkurovat u nás více zavedeným zahraničním značkám.
 
Přestože čistící pasty a ubrousky GOOP obohatily naši nabídku teprve nedávno, jejich mimořádná kvalita nachází cestu ke stále širšímu okruhu zejména profesionálních zákazníků.
 
Dalšími přírůstky v našem sortimentu jsou speciální maziva a aerosoly BTS a výrobky IDQ, představující zcela nové pojetí běžné údržby a menších oprav autoklimatizace.
   Technické spreje TECTANE®, patřící do skupiny Den Braven autoprodukty, jsou na českém trhu od roku 2001 a do dnešního dne si vydobyly pověst kvalitních a profesionálních produktů.
     
     Jsou zde výrobky pro účinnou očistu podvozku, motoru a jeho částí, ale také čističe interiérů, potahů, skel a karoserií - auto šampony. Dále řada TECTANE® nabízí výrobky pro ochranu a péči o interiér vozidla, vnějších plastů, elektrických zařízení a výrobky ke konzervaci a ochraně dílů karoserie před korozí. Další skupina je vyčleněna mazadlům pro různé mechanické převody, čepy, klouby apod. TECTANE® nabízí i ochranné spreje pro svařování, průmysl a strojní obrábění. V TECTANE® naleznete i produkty na dokonalou ochranu karoserie různými typy nátěrů a nástřiků, např. antikorozní, kaučukové, voskové, ale i spreje s vysokým podílem zinku a hliníku.