Produkty pod značkou BM

BM Group navrhuje, vyrábí a distribuuje spojovací díly a výrobky elektrické instalace od roku 1958. Kvalita, bezpečnost a spolehlivost byly vždy klíčovými hodnotami společnosti BM. V kombinaci s vášní pro dokonalost tyto hodnoty umožnily společnosti posupně se vyvíjet na trhu s elektrickými materiály. V roce 2018 převzala společnost BM Group společnost Beta Utensili. Tato část obsahuje přesný výběr produktů pod značkou BM, která doplňuje sortiment produktů společnosti Beta.

K dispozici je kompletní sortiment BM group, i když neni uveden zde na stránkách.

Případné poptávky rádi vyřešíme z kompletní šíře výrobků v úzké spolupráci s koncernem BM.

Sortiment si lze prohlédnou na firemních stránkách https://mobile.bm-group.com

BM se narodil v roce 1958 v Rozzanu (MI).

Počínaje výrobou šroubových spojů a neizolovaných terminálů začíná historie společnosti, která se postupně stává referenčním bodem na trhu spojovacích prvků pro distribuci energie.

V sedmdesátých letech byly do katalogu zahrnuty předizolované spojovací koncovky a první lisovací nástroje.

V 80. letech společnost rozšířila svůj katalog zavedením multipolárního terminálového bloku.

Od 90. let se technologie a integrovaná výroba stávají charakteristickými postavami společnosti, která sama o sobě dokončí vývoj vybavení a mechanických a hydraulických strojů nezbytných pro výrobu, aby zajistila vynikající standardy a flexibilitu pro požadavky a vývoj zákazníků. technologie. V těchto letech získává BM první z dlouhé řady certifikátů UL, ENEC, CSA, IMQ.

Je to vždy v těchto letech, kdy se nabídka rozšiřuje o doplňkové produkty na podporu činností instalačních pracovníků: kabelové svazky, kabelové průchodky, smršťovací trubice.

V roce 1991 získala BM certifikaci ISO 9001 - jedna z prvních společností, které byly certifikovány v Itálii

V roce 2000 se zrodily produktové řady věnované spojovacím materiálům a nástrojům a v roce 2017 byla nabídka dále rozšířena zavedením armatur a izolačních pásek.

Od ledna 2018 se BM stává součástí skupiny BETA TOOLS.

Na prodejně máme k dispozici tištěné katalogy, pro snadnější orientaci v sortimentu

BM group, kerý je  připraven i pro Vás.