Sekce je rozdělena podle drážek hlavic šroubů.

 

 

 

 

 

Dnes stojí Wiha se svými přesnými nástroji na straně uživatelů na celém světě a na trhu se prosazuje jako hnací motor inovací. Aktivní práce se zákazníky, zaměření na kvalitu a především systematická podpora spolupracovníků představují základ dlouhotrvajícího úspěchu rodinného podniku.

Přitom Firma Wiha vytvořila úzkou spolupráci s vlastními výrobními a odbytovými společnostmi a partnery v důležitých hospodářských regionech Evropy, USA a Asie.

Soustředění zdrojů do jednotlivých výrobních a tržních segmentů, které poskytují dostatečný potenciál pro neustálý růst, umožňují firmě Wiha dosažení trvalé flexibility a výkonnosti.

 

2009Založení Wiha Asia Pacific2008Založení Wiha India a Wiha Canada2007Založení Wiha Vietnam a Wiha Thailand2006Založení Wiha Nordic 
Rozšíření sortimentu v oblasti kleští2005Založení Wiha Čína2002Rozbudowa zakładu w Schonach 
Nákup firmy Kunststoffwerk AG Buchs/Švýcarsko2000Založení Wiha Polsko1991Založení Wiha Francie, Velká Británie a Španělsko1985Založení Wiha USA1966Získání podniku v Mönchweileru1947Zahájení výroby šroubováků1943Přesunutí sídla firmy do Schonachu1939Založení firmy Willi Hahn GmbH & Co. KG, továrny na šrouby a matice ve Wuppertalu

 

 

 

 

YATO - je jedním z předních výrobců a distributorů nářadí a ručního nářadí. Založena před více než dvaceti lety v Polsku. V současné době je firma s mezinárodní působností, ve které 100% základního kapitálu vlastní polští investoři.

TOPlist