Nacházíte se v E-SHOPU firmy DoVa-Vaník!

E-SHOP neustále aktualizujeme

těšíme se na naší spolupráci!

 

K výběru zboží pokračujte v lévém sloupci nabídky, kde najdete kategorie podle typu zboží..Pokud hledáte konkrétní výrobek, využijte hledání v jednotlivých sekcích a nebo se obraťte přímo na nás v našich provozovnách. Děkujeme.

IČO: 28215541

Naše společnost nabízí firmám po dohodě rozvoz zakoupeného zboží po Praze a okolí ZDARMA. Soukromým osobám nabízíme možnost zasílání přes Českou Poštu (dobírkou, převodem předem na účet), dobírka na Slovensko a osobní převzetí na obou provozovnách. Zasílání kurýrní službou DPD se řídí platným ceníkem DPD. Info na www.dpd.com/cz. Pokud si zákazník vybere zaslání službou DPD řídíme se tímto ceníkem a podle daného zboží individuálně řešíme cenu dopravného. Obecně platí cena od 200,- výše podle váhy. Toto platí především na zboží větší váhy a rozměrů, které se dají považovat za rozměry klasického balíku - tedy pytle s pískem, automobilové nájezdy, větší svěráky, oleje, sudy s kapalinami a podobně.U tohoto zboží je pak po domluvě možné pouze osobní převzetí, nebo kurýrní služba. Nikoliv pak služba České Pošty.

Děkujeme za pochopení. Informace o cenách dopravy DPD a obchodní podmínky níže po kliknutí na "více informací".

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dopravné se platí při souběžných objednávkách v jeden den na obou našich

e-shopech smozřejmně jen jedno - proto zavítejte i na shop se vším pro zahradu http://www.nazahradu.snadno.eu